Szkolenia dla pracowników

W tym miesiącu gorąco rekomendujemy nasze najnowsze szkolenie z motywowania pozafinansowego. Jest to kurs dedykowany menedżerom z podmiotów  sektora prywatnego z branży kosmetycznej, telewizyjnej a także hurtowni.
Szkolenie skupia się na zagadnieniach przydatnych w codziennej pracy. Program dotyka kwestie które zwykle pojawiały się w sugestiach uczestników poprzednich szkoleń.  Staramy się teraz odpowiedzieć na kwestie bolące pracowników w dzisiejszej kryzysowej sytuacji.
Warsztat prowadzi wyjątkowo nie nasz wyłączny wykładowca Grzegorz Józefiak . W tym przypadku mamy zamiar powierzyć Krystynie Stanisławskiej, która stworzyła nasze nowe szkolenie. Jest ona mniej dośwoadczonym ale bardzo perspektywicznym specjalistą . Niedawno obroniła pracę doktorską w tematyce tego szkolenia
Treningi menedżerskie mamy zamiar organizować w wielu rekomendowanych przez naszych klientów ośrodkach szkoleniowych, które posiadają komfortowe sale szkoleniowe. W bunusie proponujemy szansę skorzystania z dodatkowego wyposażenia hotelu, np. SPA, kręgle i siłownia.
Logistykę i płatności zapewnia nasz dośwoadczony kooperant – firma Training Projects. To pod jej marką będzie realizowane to szkolenie. Z uwagi na to że liczba miejsc jest limitowana – dbamy o kameralny styl treningów – zapraszamy do wczesnej rejestracji miejsc dla kursantów.
Wszyscy uczestnicy dostaną po warsztacie materiały poszkoleniowe w formie płyty CD  oraz rok bezpłatnych porad na spotkanach w cztery oczy, a dodatkowo upust w naszym  internetowym forum eksperckim. Zapraszamy wszystkich na kurs.