Kolejna gra na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy Państwa, iż w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla sektora małych firm rodzinnych, fundacji tzw. ekonomii społecznej i sektora publicznego od zeszłego miesiąca udostępniliśmy symulację szkoleniową: Ekstremalne rozgrywki w autorskim wariancie zabawy w labirynt z kulką (Roboczy tytuł gry jest do korekty – jednak oddaje fabułę tego modułu.)
Oferowaną grę stosujemy na treningach z zarządzania, z organizacji czasu pracy a także na szkoleniach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Typowe jej użytkowanie to Szkolenia Team Building.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Tematyka symulacji: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia symulacji: Włochy
Czas trwania: jeden dzień
Liczba uczestników: minimalnie 8, nie więcej niż 20.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: piłka do gry w piłkę siatkową - sztuk trzy, paca zębata - sztuk dwie, zszywki- sztuk pięć, trochę chrupek, paczka rudych farbek, wycior do sedesu

REFERENCJE
MASWERK ARCHITEKTURA Tomasz Strzyżowski, Celiko sp. z o. o., Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Delta Plus” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., FHU „JUTOR” Spółka Jawna K i R Józefowicz, NIKU Sport – Fitness Sp. z o.o., Auto Serwis Mariusz Waszkowiak, Powiat Obornicki, Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie, Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Fundacja Alaska, KIME Warszawskie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego , Polskie Stowarzyszenie Centrum Promocji Zdrowia i Profilaktyki, Stowarzyszenie \"Alternatiff\", Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego \"Zawisza\" - Federacja Skautingu Europejskiego, Stowarzyszenie Obrony Lasów Mazowsza , Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych, Towarzystwo \"Marii Skłodowskiej - Curie w Hołdzie\", Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego - Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Gra była także przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Antropologia”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy następujące książki:

 • Sekrety negocjacji dla biznesmenów-Roger Dawson
 • Przezwyciężenie pięciu dysfunkcji pracy zespołowej-Patrick Lencioni
 • Gemba Kaizen. Zdroworozsądkowe podejście do strategii ciągłego rozwoju-Masaaki Imai
 • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
 • 3. Rozwiązanie-Stephen R. Covey
 • Outsourcing w zarządzaniu przedsiębiorstwami-Tomasz Kopczyński
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Zduńska Wola, motel Orla Skała, ulica Akermańska 12a
  Opłata za uczestnictwo: 1500 PLN +23% VAT. Proponujemy prawo regulowania w ratach – cztery wpłat.
  W cenie szkolenia zawarty jest obiad. Przystawka: Mieszanka pomidorów, czarnych oliwek i bazylii podawana z trzema kromkami pieczywa czosnkowego . Zupa: Juszka grzybowa z hałuszkami. Drugie danie: Makaron penne z sosem beszamelowym z dodatkiem pietruszki, grillowanych pieczarek, kawałków cebuli i kurczaka. Deser: Ciasto waniliowe z galaretką. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .