Idzie czas na wyjazdy team building

Gdy kończy się zima  to w sam raz moment by przygotować  fajne wyjazdy integracyjne. Najczęściej sprawdzone i niedrogie ośrodki są niepozajmowane dlatego damy radę wynająć taki, który ma adekwatny plener i sprzęt odpowiadające przygotowywanym ćwiczeniom. A na dodatek jest w okolicy naszej siedziby i dojazd nie zajmie dziesięć godzin.

Oczywiście iż lokalizacja to tylko część do fajnego szkolenia team building. Jeżeli chcemy przygotować wyjazd integracyjny bez zaliczania błędów dobrze jest wynająć firmę prowadzącą szkolenia integracyjne lub imprezy o charakterze team building. Szukajmy firmy sprawdzonej a niekoniecznie najtańszej. Nie warto zaoszczędzić dziesięć procent, a potem żałować na swoje sknerstwo.  Analizujmy raczej staż szkoleniowców, atrakcyjność oferowanego zabaw, postawę organizatora nastawioną na słuchanie naszych życzeń i ostatnie ale równie ważne – bezpieczeństwo, przede wszystkim gdy są aktywności ekstremalne.

Jeżeli szkolenie team building i wyjazd integracyjny planowany jest na kilkadziesiąt i więcej osób, cała logistyka potrwa dłuższe miesiące. Skoordynować terminy dla tylu  osób bywa będzie bowiem ciężko.  I jeszcze wynajęcie obiektu , który ma tyle pokoi w atrakcyjnych miesiącach – to również wyzwanie.

Podsumowujac powiedzmy o dwóch  stanowiących mniejszy problem czynnościach gdy organizujemy wiosenny wyjazd integracyjny albo pracownicze szkolenie team building. Pierwszym jest sposób dotarcia uczestników na teren imprezy, a kolejna kwestia to dodatkowe atrakcje po zakończeniu szkolenia na przykład grill, i występy jakiegoś satyryka itp.  To również niezbędne elementy eventu team building i nie warto o tym zapomnieć.