Badanie potrzeb szkoleniowych – team building

Sprawdzajac cene rozwojowe przedsiębiorstwa  w zakresie wyjazdów motywacyjnych, zatrudnieni przez nas instruktorzy zadają koordynatorowi ds. HR oraz bezpośredniemu szefowi szkolonych pracowników mase pytań.
Organizując  małe i duże  szkolenia,  chcemy  rozumieć, w jakie plany wpisują się nasze  celne szkolenia integracyjne czyli team building .
Typowe pytania dla zamawiających:
Co jest pierwszoplanową intencją projektu?
Na jakich stanowiskach pracują szkolone osoby?
Jakie zagadnienia poruszamy na szkoleniu, np. komunikacja i podejmowanie decyzji?
Jak mocno adrenalinowe powinny być zadania?
Gdzie powinien mieścić się hotel?
Jaki jest budżet?
Czy są jakieś zadania, których nie organizować bo grupa ich nie polubi albo ma ich przesyt?
Powyższych problemów jest wiele więcej. Wywiad z klientem trwa zwykle ponad dwie godziny. Tylko szerokie zbadanie potrzeb umożliwia przygotowanie ciekawego programu szkolenia.

ZESTAW NIEZNANYCH STATYSTYK DOTYCZĄCYCH TEAM BUILDING Z MINIONEGO OKRESU:
- Najczęściej wspomianana w zapytaniach od klientów  forma ćwiczeń : nagrywanie filmów i teledysków
- Najlepiej wycenione w ankietach po evencie aktywności – komentarze uczestników: gry topograficzno – poszukiwawcze
- Przeciętna liczebność zespołu uczestniczącego w grze: dziewięćdziesiąt pracowników.
- Oczekiwane przez grupe dni tygodnia na spotkanie: środek tygodnia.
- Najchetniej oczekiwania destynacja: Wybrzeże

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od kilku lat działamy w branży spotkań dla pracowników jako Training Projects. Wykonujemy plenerowe szkolenia team building i długo niezapomniane wyjazdy integracyjne dla pracowników.
Działamy jako drużyna animatorów zajęć z sporym stażem na kierowniczych stanowiskach w przedsiębiorstwach ale równolegle kwalifikacjami związanymi z survivalem, co daje nam szansę na prowadzenie imprez w formie plenerowej, łącząc kształcenie pracowników i atrakcyjne gry. zatrudnieni u nas animatorzy to także laureaci wielu nagród i ciekawe osobowości.
Nasze nietuzinkowe wyjazdy integracyjne i edukacyjne szkolenia team building są cenione przez wiele korporacji z wszystkich branż.
Wiemy, że udane szkolenie albo wyjazd to także klimatyczny hotel. W wyselekcjonowanej bazie posiadamy blisko dwieście klimatycznych destynacji górskich, mazurskich, nadmorskich, w środkowej Polsce i innych. Zapraszamy na imprezy integracyjne i  team building.W większości przypadków pracujemy w Małopolsce, nad Zegrzem i na Kaszubach. Wolimy  miejsca na łonie natury . Gdy jest ciepło działamy w plenerze, a jeżeli aura nie sprzyja – pod dachem.