Integracje

W ciagu ostatnich siedmiu lat współpracujący nami trenerzy wykonali mniej więcej dwieście szkoleń motywacyjnych w formie team building. Śmiało możemy więc napisać tu, że jesteśmy jedną z bardziej doświadczonych w Polsce firm wykonujacych projekty w filozofii team building, wyjazdy integracyjne i eventy. 

Organizowane w naszej firmie wyjazdy najczęściej realizujemy na Mazurach, w województwie mazowieckim (tu mieści się nasza siedziba), w kotlinie kłodzkiej, na wyżynach i nad rzekami (szczególnie scenariusze żeglarskie i kajakowe).

W ofercie mamy pięć pomysłów prowadzenia eventów. Delikatnie relaksacyjne lub połączone z wysiłkiem. Szkolenia team building prowadzimy w okresie złej pogody w pomieszczeniach hotelu lub ośrodka a w słonecznej aurze na dworze.

Pracujemy z blisko 150 obiektami  wybranymi do szkoleń team building  od morza po Tatry.

Uczestnicy zorganizowanycvh w naszej firmie konferencji team building , szkoleń i eventów uważają że jesteśmy godni zaufania i wiarygodni a na zajęciach budujemy fajną afmosferę. Zachęcamy do zorganizowania z nami imprezy team building.

Warto dodać iż jako stały klient wielu hoteli, otrzymaliśmy od nich propozycje rabatów agencyjnych sięgających w kilkunastu z tych miejsc nawet dwudziestu procent, oczywiście oznacza to iż organizując wydarzenia z nami mogą Państwo skorzystać z tych rabatów i obniżyć koszty wyjazdów.

Jesteśmy jednymi z założycieli Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor i spełniamy wszystkie normy, wymogi, standardy i zasady jakości, bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego uczestników oraz etyki postępowania na zajęciach team building i wyjazdach integracyjnych

W ciągu kilku dni po szkoleniu Państwa pracownicy będą mogli zapoznać się ze zdjęciami, które podczas spotkania czy szkolenia zrobili nasi trenerzy, oczywiście fotografie te udostępniamy nieodpłatnie i do dowolnego wykorzystania w Państwa firmie, a sami nie będziemy nigdzie publikować twarzy uczestników wyjazdu bez ich pisemnej zgody.