Kontakt

Nasza grupa trenerska realizuje projekty o charakterze wyjazdów integracyjnych od - trudno w to uwierzyć - już dwudziestu czterech lat, a więc od czasów gdy tylko w Polsce zaistniała wolna ekonomia a grupa naukowców stołecznych uczelni powołała nasdz klub z misją wspierania gospodarki, przedsiębiorczości i firm.  

Aktywnie uczestniczymy w rynku szkoleń jako zgrany zespół szkoleniowców:

  1. Antoni Niemiec jest doktorem psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim i prowadzi kursy w tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, i motywowania.
  2. Marta Jakubowska jest wiodącym polskim konsultantem zainteresowanym między innymi tymi: zagadnieniami badania satysfakcji pracowników, ocena okresową pracownika. Rozwija również testy motywacji.
  3. Witold Mickiewicz wydaje książki oraz  oferuje edukacyjne gry szkoleniowe, planszowe gry symulacyjne a także symulacje strategiczne przede wszystkim o tematyce komunikacji w zespole.  Zajmuje się także od dłuższego czasu nowoczesnymi szkoleniami i wyjazdami integracyjnymi i plenerowymi szkoleniami team building.

Oferujemy atrakcyjne kursy metodami interaktywnymi po polsku a także niejednokrotnie  po włosku. Pracujemy w wynajętych  pomieszczeniach szkoleniowych w najlepszych hotelach.

Systemy ocen okresowych a także badania motywacji pracowników i badania satysfakcji pracowników wirtualnie wykonujemy poprzez serwis HRmapa.pl.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem klub@integracyjne.info.pl.